Tilmeld dig MigogAalborg Nyt

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få weekendguiden samt alle ugens populære nyheder direkte i din indboks.

Ved tilmelding til MigogAalborg Nyt accepterer du vores samtidig vores vilkår og betingelser for nyhedbrevet.

Kontakt

Hvem er vi?

MigogAalborg er et online nyhedsmedie, som blev grundlagt i 2016 af to ildsjæle, Michael Qureshi og Thomas Enevoldsen – og vi er nu Aalborgs suverænt største bymedie.

Vi er nyheder om og inspiration til at bruge Aalborg og omegn. Vi dækker det lokale nyhedsbillede bredt og samler alt det du skal vide om byen indenfor mad & drikke, events, kultur, shopping, bolig og det lokale erhvervsliv.

Har du en god nyhed?

Ved du noget, vi ikke gør? Eller har du bare en god nyhed, så tøv ikke med at kontakte os på info@migogaalborg.dk

Salg & Partnerskaber

Kontakt os gerne for en uforpligtende snak om, hvordan vi kan hjælpe dig med at få dit budskab igennem til hele Aalborg på jes@minbymedia.dk eller thomas@minbymedia.dk

Events, billetsalg & MigogAalborg Treat

Er du interesseret i et samarbejde om vores Treat løsning eller ønsker du at lave et event sammen med os, så kontakt os på Telefon: 7190 2924 (man-fre kl. 09:00-15:00) eller på event@minbymedia.dk

Generelle spørgsmål

Telefon: 7190 2924 (man-fre kl. 09:00-15:00) eller på info@migogaalborg.dk

Team MigogAalborg:

Salg & Partnerskaber

Jes Lennert
Salgsdirektør/ Partner
Tlf.: 24620542
jes@minbymedia.dk

Thomas Enevoldsen
Salgschef/ Partner
Tlf: 61686773
thomas@minbymedia.dk

Peter Sindahl
Kommerciel Direktør / Partner
Tlf: 21532173
peter@minbymedia.dk

Kampagne support

Har du spørgsmål til din kampagne kan du kontakte:

Anja Sindahl
Campaign Manager
anja@minbymedia.dk

Events, billetsalg & MigogAalborg Treat

Joanna Hope Lidegaard  & Ida Engesgaard Christensen
Telefon: 7190 2924 (man-fre kl. 09:00-15:00)
event@minbymedia.dk

Redaktion

Michael Qureshi
Chefredaktør/ Partner
michael@minbymedia.dk

Emil Kjær Jørgensen
Redaktør
emil@migogaalborg.dk

Stine Kjølby Christensen
Redaktør
stine@migogaalborg.dk

Nathalia Hentze Nielsen
Journalist
nathalia@migogaalborg.dk

Bogholderi

Ann Nimand Pedersen
Regnskabs- og bogholderiansvarlig
bogholderi@minbymedia.dk

Har du lyst til at være en deal af teamet?

Ansøgninger vedrørende job eller praktikplads sendes til: job@minbymedia.dk

Ejerkredsen i MigogAalborg består af:

Michael Qureshi
Thomas Enevoldsen
Mads Peter Veiby
Gastromand.dk
Jes Lennert
Peter Sindahl

MigogAalborg – Min By Media A/S

Bispensgade 17B
9000 Aalborg
CVR: 37661538

MigogAalborg er en del af Min By Media A/S, der også har bymedier i København (migogkbh.dk), Aarhus (migogaarhus.dk) og Odense (migogodense.dk).

Se alle vores gode cases og kommercielle muligheder her

MigogAalborg Nyt – Aalborgs måske fedeste nyhedsbrev 💙