- Skråen
Kl. 19.00 - Hele dagenComedy / Show
Jacob Taarnhøj – Standard - AKKC
Kl. 20.00 - 22.30Koncerter / Musik
Wannabe - AKKC
Kl. 20.00 - 22.00Musik / Show
Milling & Molbech – “Phil Collins + Genesis” - Skråen
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Jonas Mogensen - Skråen
Kl. 21.30 - 23.30Comedy / Show
Jonas Mogensen - Skråen
Kl. 19.30 - 21.30Comedy / Show
Martin Kanstrup - AKKC
Kl. 18.00 - 22.00Events / Show
Fællesspisning + Outlandish + Micky Skeel - AKKC
Kl. 20.00 - 23.00Dans / Show
Rhythm of the Dance - Skråen
Kl. 12.00 - 15.00Koncerter / Musik
MGP Galla Show 2024 - AKKC
Kl. 18.00 - 22.00Events / Show
Fællesspisning + Comedy Nights on tour - AKKC
Kl. 20.00 - 22.00Comedy / Show
Den Grå Side – Boomer Humor Tour - AKKC
Kl. 18.00 - 19.30Comedy / Show
Linda P - AKKC
Kl. 20.30 - 22.00Comedy / Show
Linda P - AKKC
Kl. 19.00 - 20.30Comedy / Show
Lasse Madsen – Fræk - Skråen
Kl. 20.00 - 22.00Foredrag / Show
Peter Mygind & Julius Mygind - Skråen
Kl. 18.30 - 20.30Comedy / Show
Jonas Mogensen - Skråen
Kl. 19.00 - 21.00Podcast / Show
BROS Live Podcast - AKKC
Kl. 20.00 - søn Kl. 17.00Musical / Show
Askepot – The musical - AKKC
Kl. 10.30 - 11.30Børn / Show
Hr. Skæg - Skråen
Kl. 20.00 - 22.00Events / Podcast
Livet ifølge Emil & Thomas Live - AKKC
Kl. 19.00 - 21.00Events / Show
Vanvittig Verdenshistorie - AKKC
Kl. 20.00 - 22.00Comedy / Show
Katherine Ryan – Battleaxe - AKKC
Kl. 19.30 - 21.30Comedy / Show
Specialklassen – TA-DAAA! - AKKC
Kl. 16.00 - 18.00Comedy / Show
BROS – Så blev der mørkt - AKKC
Kl. 20.00 - 22.00Comedy / Show
BROS – Så blev der mørkt - Skråen
Kl. 20.00 - 22.00Show
Chippendales - AKKC
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Mick Øgendahl – Bad Boy - AKKC
Kl. 17.00 - 22.30Comedy / Show
Mick Øgendahl – Bad Boy - Skråen
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Jacob Taarnhøj – Standard - Skråen
Kl. 18.30 - 20.30Comedy / Show
Ruben Søltoft - AKKC
Kl. 10.30 - 12.30Musical / Show
Emil fra Lønneberg – En musical for hele familien - AKKC
Kl. 15.00 - 17.00Musical / Show
Emil fra Lønneberg – En musical for hele familien - AKKC
Kl. 10.30 - 12.30Musical / Show
Emil fra Lønneberg – En musical for hele familien - AKKC
Kl. 15.00 - 17.00Musical / Show
Emil fra Lønneberg – En musical for hele familien - Skråen
Kl. 18.30 - 20.30Comedy / Show
Christian Fuhlendorff - AKKC
Kl. 16.00 - 22.00Events / Show
Fællesspisning + When saints go machine + Support - Skråen
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Jakob Thrane – Sart - AKKC
Kl. 19.00 - 20.30Comedy / Show
Lasse Madsen – Fræk - Skråen
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Rasmus Wallbridge & Oliver Stanescu - AKKC
Kl. 18.00 - 20.00Musik / Show
Malte Ebert – Gennemsnitsdansker - AKKC
Kl. 18.00 - 20.00Comedy / Show
Specialklassen – TA-DAAA! - AKKC
Kl. 21.00 - 23.00Musik / Show
Malte Ebert – Gennemsnitsdansker - Skråen
Kl. 20.00 - 22.00Koncerter / Musik
Luftens Helte – Det store juleshow 2024 - AKKC
Kl. 19.00 - 21.00Dans / Kunst
Sneprinsessen - AKKC
Kl. 19.00 - 20.15Comedy / Show
Andreas Bo – HÅR(D) - AKKC
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Mick Øgendahl – Bad Boy - AKKC
Kl. 16.00 - 18.00Foredrag / Show
Keld & Hilda – Hånd i hånd… på turné for sidste gang - AKKC
Kl. 20.00 - 22.00Comedy / Show
Jan Gintberg – Miraklet