- Skråen
Kl. 19.00 - Hele dagenComedy / Show
Jacob Taarnhøj – Standard - Skråen
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Jonas Mogensen - Skråen
Kl. 21.30 - 23.30Comedy / Show
Jonas Mogensen - Skråen
Kl. 19.30 - 21.30Comedy / Show
Martin Kanstrup - Skråen
Kl. 20.00 - 22.00Comedy
Martin Knastrup - AKKC
Kl. 20.00 - 22.00Comedy / Show
Den Grå Side – Boomer Humor Tour - AKKC
Kl. 18.00 - 19.30Comedy / Show
Linda P - AKKC
Kl. 20.30 - 22.00Comedy / Show
Linda P - AKKC
Kl. 19.00 - 20.30Comedy / Show
Lasse Madsen – Fræk - Skråen
Kl. 18.30 - 20.30Comedy / Show
Jonas Mogensen - Skråen
Kl. 19.00 - 21.00Comedy
Torben Chris - AKKC
Kl. 18.00 - 22.00Comedy / Events
The comedy store x Drivhuset + Fællesspisning - Skråen
Kl. 21.00 - 23.00Comedy
Ruben Søltoft - AKKC
Kl. 20.00 - 22.00Comedy / Show
Katherine Ryan – Battleaxe - AKKC
Kl. 19.30 - 21.30Comedy / Show
Specialklassen – TA-DAAA! - AKKC
Kl. 16.00 - 18.00Comedy / Show
BROS – Så blev der mørkt - AKKC
Kl. 20.00 - 22.00Comedy / Show
BROS – Så blev der mørkt - Skråen
Kl. 18.00 - 20.00Comedy / Events
Heino Hansens første afskedsshow - Skråen
Kl. 20.30 - 22.00Comedy / Events
Heino Hansens første afskedsshow - AKKC
Kl. 19.00 - 21.00Comedy
Anne Bakland – Sengevæder - AKKC
Kl. 21.00 - 23.00Comedy
Anne Bakland – Sengevæder - Skråen
Kl. 20.00 - 22.00Comedy
Pelle - AKKC
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Mick Øgendahl – Bad Boy - AKKC
Kl. 17.00 - 22.30Comedy / Show
Mick Øgendahl – Bad Boy - Skråen
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Jacob Taarnhøj – Standard - Skråen
Kl. 18.30 - 20.30Comedy / Show
Ruben Søltoft - Skråen
Kl. 18.30 - 20.30Comedy / Show
Christian Fuhlendorff - AKKC
Kl. 20.00 - 22.00Comedy
Comedy BALLROOM - Skråen
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Jakob Thrane – Sart - AKKC
Kl. 19.00 - 20.30Comedy / Show
Lasse Madsen – Fræk - Skråen
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Rasmus Wallbridge & Oliver Stanescu - AKKC
Kl. 18.00 - 20.00Comedy / Show
Specialklassen – TA-DAAA! - AKKC
Kl. 18.00 - 22.00Comedy / Events
The comedy store x Drivhuset + Fællesspisning - AKKC
Kl. 20.00 - 22.00Comedy
Russell Howard - AKKC
Kl. 20.00 - 21.30Comedy
Simon Væver – Væver På En Lyserød Sky - AKKC
Kl. 19.00 - 20.15Comedy / Show
Andreas Bo – HÅR(D) - AKKC
Kl. 19.00 - 21.00Comedy / Show
Mick Øgendahl – Bad Boy - AKKC
Kl. 20.00 - 22.00Comedy / Show
Jan Gintberg – Miraklet