ALT er inkluderet: Kæmpe champagnebrunch på Helmut til kun 175 kr. med Hype Aalborg
Annonce for vores eget produkt Hype Aalborg
Helmut Bar & Kitchen er netop rykket ind i nye, store og flotte lokaler midt i Aalborg.
Det fejrer de sammen med Hype Aalborg med et helt vanvittigt tilbud på deres ad libitum-brunch, som flere gange har været nomineret til Byens Bedste!
Med dette Hype Aalborg-tilbud kan du få Helmuts brunchbuffet med alt, hvad hjertet begærer: brød, klassiske brunchretter, pålæg, pandekager og meget mere.
Men det stopper ikke der.
Tilbuddet inkluderer også drikkevarer som specialkaffe, te, juice, lemonade og meget mere – alt sammen ad libitum.
Inklusiv champagne – så det bliver en ægte champagnebrunch!
Normalpris: 265 kr.
Pris med Hype Aalborg: 175 kr.

Perfekt at skyde sommerferien i gang med
Det får du simpelthen ikke billigere i Aalborg, når man tænker på, at du må spise og drikke alt det, du vil.
Et perfekt tilbud til at skyde sommerferien godt i gang med!
Helmut rykkede i slutningen af maj ind i de store lokaler i Jomfru Ane Gade, som tidligere husede Saltlageret.
Her har man indrettet en lækker restaurant, der byder på brunch om dagen og restaurantoplevelser om aftenen.
Før den forvandles til en af Aalborgs fedeste barer – med nogle af byens bedste cocktails.
Nu får du mulighed for at opleve de nye lokaler og gå på opdagelse i Aalborgs største brunchbuffet – med ALT inkluderet til en helt vild pris!
HUSK. Vores Hype Aalborg samler de bedste steder i byen med nogle helt eksklusive tilbud, som KUN kører i 72 timer og med begrænset antal.
Så hvis du vil være sikker på at være blandt de allerførste, som får vores Hype-tilbud først.