Gentager succesen: Få pakket gaverne ind i Pepsi Max-gavepapir

Der findes Max-fans, og så er der alle de andre.
Pepsi Max er og bliver en af nordjyderne foretrukne sodavand, og har du en Pepsi Max-fan i hjemmet, så vil han/hun/den nok blive glade for at se sine julegaver blive pakket ind i intet ringere end Pepsi Max-gavepapir.
Fra den 15. til 23. december slår Pepsi Max nemlig dørene op til deres julestand, hvor de både forkæler dig – og klarer gaveindpakningen.
Det sker som altid på Centertorvet i Aalborg Storcenter.
Her kan du læne dig tilbage med en gratis Pepsi Max, mens standens nisser tager sig af indpakningen af dine julegaver. Og når nu du er der: I Pepsi Max’ fotobooth kan du også nappe dit helt eget Til & Fra-kort med hjem.
Hvis du mangler en sidste gave til en Pepsi Max-fan, sælger standen også det ikoniske Pepsi Max tracksuit – et hit blandt samlere og entusiaster.
Åbningstider for Pepsi Max-standen:
- Hverdage: 15.00–19.00
- Weekender: 11.00–17.00
Pepsi Max-standen finder du på Centertorvet fra 15.–23. december.